مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: تا کنون بیش از 700 هکتار از اراضی به صورت دست‌کاشت در استان آذربایجان غربی درخت‌کاری شده است.

ن از ائمه اطهار و معصومین(ع) آگاهی بیشتری در جامعه نسبت به آنچه که باید انجام دهند ایجاد می شود و تحت تاثیر فضای معنوی و روحانی این ماه از رفتارهای حرام دوری کنند. نان را رها کرده اند.وند پیشرفت های هسته ای و غنی سازی اورانیوم را شدت بخشید." نویسنده در ادامه با اذعان به توا ایتالیا زندگی را وی آرکوا

علی پیرمرادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ارومیه اظهار داشت: اجرای پروژه‌های جنگل‌کاری در حاشیه جاده‌های استان آذربایجان غربی می‌تواند از موثرترین شیوه‌های افزایش سرانه جنگل‌های دست‌کاشت در استان آذربایجان غربی باشد.

ماه مبارک رمضان عبادت است و عبادت یعنی تسلط بر نیازهای جسمانی است و توان مقابله با خوردن و آشامیدن یعنی چشم پوشی از خشم و پرخاشگری است و به علت ارتباط بیشتر با خداوند در این ماه جرم و جنایت به طور قابل توجهی کاهش می یابد. وی با اشاره به کاهش قانون شکنی افراد در ماه میهمانی خدا تصریح کرد: به علت همان

وی ادامه داد: باید در راستای افزایش سرانه جنگل طرح‌ها و ایده‌های جدیدی را ارائه کرد که از جمله این طرح‌ها می‌توان به درخت‌کاری در حاشیه جاده‌های استان آذربایجان غربی اشاره کرد که یکی از موثرترین راهکارها برای توسعه فضای سبز و افزایش سرانه جنگل در این استان می‌تواند باشد.

منجر به کاهش ارتکاب به جرم و جنایت در جامعه می شود و به امید آن که رازها و نیازها به سوی درگاه خداوند در تمام فصول سال همانند ماه نزول قرآن ماه خیر و برکت رمضان تداوم و ادامه یابد./ل خارجی آمریکا که می تواند به آن اشاره کرد پیگیری سیاست "اغوا و رهاسازی" از سوی دولت "باراک اوباما" رییس جمهور آمریکاس

پیرمرادی تصریح کرد: در این خصوص به معاونت فنی اداره کل توصیه‌های لازم داده شده و این معاونت مقرر شد با جمع‌آوری اطلاعات لازم و ارائه پیشنهادی مرتبط، این موضوع را از طریق سایر دستگاه‌ها از جمله مسکن و شهرسازی پی‌گیری نماید و در قالب یک تفاهم‌نامه اجرایی نهایی گردد.

وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم با استخراج آمار و اطلاعات راه‌های موجود آذربایجان غربی و همکاری سایر ارگان‌های مرتبط از جمله مسکن و شهرسازی، این فرآیند را به دقت مطالعه نماییم می‌توانیم پروژه درخت‌کاری در حاشیه جاده‌ها را به مرحله اجرا برسانیم.

پیرمرادی اعلام کرد: تاکنون بیش از 700 هکتار از اراضی به صورت دست‌کاشت در استان آذربایجان غربی درخت‌کاری شده است.

وی ادامه داد: طرح توسعه بوستان‌های روستایی نیز از دیگر طرح‌های اجرایی است که در راستای توسعه فضای سبز و افزایش سرانه جنگل دنبال می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی اظهار داشت: استان آذربایجان غربی دارای 101 هزار هکتار جنگل طبیعی است که این جنگل‌ها بیشتر در شهرستان‌های پیرانشهر و سردشت واقع شده است.
ساعت : 10:42 am | نویسنده : admin | مطلب قبلی | مطلب بعدی
Page : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15